Ücretsiz Firma Ekle
Abidin Çağıran
(312) 440 63-00
(532) 214 16-84
Turan Güneş Blv. No: 23 / 3-4 Kat 3 Yıldız
Çankaya / Ankara

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  RE/MAX Bengisu 01.06.2000 yılında çalışmalara başlamıştır. Türkiye?deki alışagelmiş gayrimenkul çalışmalarının dışında bir çizgiye sahip olan RE/MAX Bengisu, eğitimli ve profesyonel ekibi ile etik kurallar çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

  Bizler, RE / MAX Bengisu olarak profesyonel birikimlerimizi ve eğitimlerimizi bir potada birleştirerek, uluslar arası bir markanın gücünü ve sinerjisini yanımıza aldık. AMACIMIZ, profesyonel gayrimenkul danışmanları ile profesyonel sonuçlar üretmek. İçinizden biri olarak yakından bildiğimiz ihtiyaçlarınıza uygun, vazgeçilmez hizmetler sunmak...

  The State Universty of New York?tan Gayrimenkul Danışmanlık ve Pazarlama eğitimi alarak konusunda uzmanlaşan profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız, Ankara?nın çeşitli bölgelerinde müşterilerini doğru yöntemlerle yönlendirerek, danışmanlık hizmeti vermekte, sorunlarını süratle çözmektedir.

  Re/Max Bengisu Ofisi Re/Max bünyesinde kurulduğu günden buyana gerek Ankara? da, gerekse Türkiye? de her sene katlanarak büyüyen başarılara imza atmıştır. Re/Max ofisleri arasında 2006 yılında Ankara? da ciro ve iş bitirmede Ankara birincisi olmuştur. Aynı yıl Re/Max ın Türkiye de en başarılı ilk on ofisi arasına girme başarısını göstermiştir.  Hedefimiz, yıllarca kaliteli hizmet anlayışının uzağında kalan gayrimenkul sektörüne hak ettiği saygı ve güveni kazandırmaktır.
  Sloganımız, Maksimum Güvenilirlik, Maksimum Hizmet, Maksimum Satış dır.